*

Bilgi ve Rezervasyon +90 272 246 46 66
Otel Resepsiyon +90 272 246 30 90
DİL SEÇİNİZ

MXGP Of Turkey, Dünya Motokros Şampiyonası'nın Afyonkarahisar'da düzenlenecek olan Türkiye ayağında aileniz ile beraber eğlenmek ve kaliteli zaman geçirmek için katılabileceğiniz bir etkinlik.

Dünyanın en iyi motokros sürücülerinin yarıştığı şampiyona Afyon Motor Sporları Merkezi'nde yapılacak.

Evet, Dünya burada buluşuyor. Yurt dışından gelecek 10.000 yabancı turist ve yurt içinden gelecek 25.000 yerli turistin katlımı beklenen MXGP Of Turkey aileniz ile beraber ziyaret edebileceğiniz her yaşa ve zevke hitap eden etkinlikleri de bir arada bulabileceğiniz bir organizasyon.

Mxgp Of Turkey, Festival gibi içerisinde bir çok farklı etkinliği barındırıyor, 30 Ağustos Perşembe günü başlayan etkinlikler, açık hava gösterileri, konserler, müzik dinletileri, resim ve heykel sanat sergileri , yiyecek - içecek stantları, çocuklar için oyun alanları, ünlü yarışçıların imza günleri, açık hava klasik araba ve açık hava klasik motosiklet sergileri, el işi ürünleri, hatıra eşyalar, çekilişler, gösteri ve aileniz beraber eğlenerek ve kaliteli vakit geçirebileceğiniz bir çok etkinliği bünyesinde barındıran bir Motofest

dunya-motokros-sampiyonasi-afyonda-v5x_galeriKONUM